ECB-W2BT میکروفون بی سیم سونی

ECB-W2BT

میکروفون بی سیم سونی ECB-W2BT با یک ویژگی جذاب برای دوران پاندمی کروناویروس رونمایی شد. این میکروفون وایرلس صداها را از فاصله ۲۰۰ متری ضبط می‌کند.

همه سونی را برای تولید محصولاتی نوآورانه و درجه یک که با هدف رفع نیازهای مختلف کاربران طراحی می‌شوند می‌شناسیم. این شرکت به تازگی از محصولی با هدف رفع نیازهای حوزه خبرنگاری در دوره پاندمی کووید ۱۹ که کنفرانس‌های تلفنی و نشست‌های مجازی رواج پیدا کرده، پرده برداشته است. ما در مورد میکروفون بی سیم سونی ECB-W2BT و یک مشخصه بسیار جذابی که آن دارد صحبت می‌کنیم.

میکروفون بی سیم سونی ECB-W2BT

به لطف میکروفون وایرلس جدید سونی، انتقال پایدار صوتی از فاصله ۲۰۰ متری در یک محیط باز و بدون موانع ممکن می‌شود. همچنین به لطف پشتیبانی از رابط کاربری صدای دیجیتالی از این میکروفون می‌توان برای ضبط صداهای دیجیتالی با نویز بسیار پایین استفاده کرد.

طراحی جدیدی در ساخت این میکروفون نیز به کار گرفته شده که می‌تواند صدا را از چند جهت ضبط کرده و نویز را به حداقل برساند. این میکروفون همچنین صداهای واضحی را از جهت‌های مختلفی دریافت می‌کند تا بتوانید صداهایی با کیفیت بسیار بالا را ضبط کنید. این میکروفون از کدک کم تأخیر aptX کوالکام بهره می‌برد که ضبط صدای باکیفیت و کم تأخیر را به ارمغان میاورد. در اینجا حالت‌های مختلف ضبط شامل حالت MIC، حالت MIX‌ و حالت جدید RCVR نیز وجود دارد. به لطف این حالت‌ها، کاربران می‌توانند بسته به نیازهای خود صدای افراد و محیط را ضبط کنند.

حالت MIC صدا را تنها از جهت انتهای میکروفون دریافت می‌کند که گزینه‌ی مناسبی برای کنفرانس‌های تحت وب و پخش زنده است. حالت RCVR صدا را توسط یک دریافت کننده از یک مسیر دریافت می‌کند که مناسب نظرات کارشناس در یک برنامه ورزشی، صدای تماشاچیان در یک محیط و ویدیوبلاگ است. و در پایان باید به حالت MIX اشاره کرد که به لطف آن صدا به صورت همزمان از طریق خود میکروفون و رسیور ضبط می‌شود. این حالت مناسب مصاحبه و ویدیوبلاگ‌های دوتصویره است.

میکروفون بی سیم سونی ECM-W2BT همچنین با یک بادگیر عرضه می‌شود که به طور مؤثر صدای باد را از ضبط در محیط‌های خارجی حذف می‌کند. رسیور نیز وقتی به دوربین وصل می‌شود، نیروی خودش را از دوربین دریافت می‌کند. به طور کلی با هر بار شارژ می‌تواند ۹ ساعت با این میکروفون ضبط کنید.

Total
0
Shares
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Previous Post
روزه داری متناوب

نحوه ورزش ایمن و موثر حین روزه داری متناوب

Next Post
وایت پیپر

وایت پیپر چیست و چگونه آن را بخوانیم ؟

Related Posts
نرخ تبدیل

آشنایی با مفاهیم نرخ تبدیل و نرخ بازگشت سرمایه در بازاریابی دیجیتال

  فرض کنید یک وب‌سایت فروشگاهی دارید و هزینه‌های زیادی هم برای راه‌اندازی آن صرف کرده‌اید، اتفاقاً سایتتان…
ادامه مطلب