یک وب سایت B2B در عصر COVID-19

 یک وب سایت B2B در عصر COVID-19

0a97061375c07bc541ba6c2d63640c87 - یک وب سایت B2B در عصر COVID-19

در عصر COVID-19 ، فرصت های بسیار کمی برای نمایشگاه تجاری یا فروش حضوری وجود دارد. بسیاری از شرکت های B2B که به این تاکتیک ها برای تولید سرب متکی بودند ، به دلیل کمبود لید ، ناامید و دچار وحشت می شوند.

جامعه بازاریابی B2B امروزه با چالش های متفاوتی نسبت به شرکت های B2C سنتی روبرو است و گاهی اوقات باید خلاقیت بیشتری در راهبرد و پیاده سازی رسانه های اجتماعی داشته باشند.

Bop Design یک مشتری فعلی دارد که سالها به یک وب سایت 1 صفحه ای اعتماد کرده است زیرا بیشتر فروش آنها مربوط به شبکه سازی در نمایشگاه ها و ایجاد روابط یک به یک بوده است. از آنجا که اکنون امکان برگزاری رویدادها و جلسات حضوری وجود ندارد ، آنها دریافتند که یک وب سایت B2B می تواند بهترین روش برای کمک به آنها در زمینه فروش باشد.

 

COVID-19 نیاز چندجانبه به هر استراتژی بازاریابی B2B را آشکار کرده است. استراتژی بازاریابی B2B چند ساله و متکی به تاکتیک های تولید سرب چندگانه ، همیشه بهترین روش است.

به این ترتیب وقتی چیزی غیر منتظره مانند یک بیماری همه گیر ظاهر می شود ، می توانید به فعالیت هایی روی بیاورید که بتوانند عملی شوند. در حال حاضر و برای آینده نزدیک ، هر شرکت B2B بیش از هر زمان دیگری به وب سایت خود اعتماد خواهد داشت.

 

HouseToHomePros business to business - یک وب سایت B2B در عصر COVID-19

بازاریابی B2B هرگز یکسان نخواهد بود

اگر شما یک شرکت بازاریابی رویداد یا یک مرکز همایش هستید ، ممکن است امیدوار باشید که همه چیز به حالت عادی برگردد.  اما این طبیعی است که ما از 7 ماه پیش می دانستیم این اتفاق نخواهد افتاد و بسیاری شرایط و رویکردها به قبل از عصر کرونا برنمی گردد.

کارشناسان پیش بینی می کنند که سفرهای تجاری هرگز به میزان قبل از COVID-19 بر نخواهند گشت ، بنابراین هتل های بزرگ زنجیره ای مکان های معروف خود را در مکان های معروف می بندند.

 

مهم نیست که شما به چه طیف سیاسی COVID-19 اعتقاد دارید ، پذیرش این واقعیت بدان معناست که شما باید یک استراتژی کوتاه مدت و موقت را کنار بگذارید تا زمانیکه COVID-19 برطرف شود. شرکت های B2B باید واقعیت را بپذیرند و یک استراتژی بلند مدت را بر اساس فروش مجازی و بازاریابی دیجیتال تعیین کنند.

 

پذیرش منجر به راهی به جلو می شود

پذیرش این روش مجازی برای تجارت برای سایر مشاغل ما امری عادی خواهد بود ، به این معنی که یک استراتژی بلند مدت جدید باید به سرعت اتخاذ و اجرا شود. این استراتژی هنوز باید چند منظوره باشد و نمی تواند به یک روش مانند SEO یا Google Ads متکی باشد. تاکتیک هایی مانند تماس سرد ، ارسال ایمیل سرد ، ارسال نامه مستقیم نیز باید مورد بررسی قرار گیرد.

 

از آن جایی که احتمالاً چشم انداز شما این است که به روال عادی قبل از COVID-19 برگردید، آیا بنظر شما اکنون شرکت ها مثل سابق هنوز در دفتر کار می کنند یا از راه دور برای مدت نامحدود کار می کنند؟

successful b2b marketing strategy background 34708 102 - یک وب سایت B2B در عصر COVID-19

تاکتیک های جدیدی که هم برای تولید سرب و هم برای پرورش به کار گرفته می شوند ، باید به عنوان یک رویکرد بازاریابی یکپارچه و هم صدا اجرا شوند. کمپین های ایمیل قطره ای ، همراه با بازاریابی محتوای پست الکترونیکی مستقیم ، همراه با فروش مستقیم فروش برقراری تماس با مخاطبین مشابه با پیام های مکمل تا زمانی که بدانید محل تماس شما دفتر ، خانه ، فضای کار و غیره – می تواند بسیار کارآمد باشد.

بازار شما بسیار بزرگتر است

چیزی که COVID-19 سرعت بخشیده است ، گسترش بازار شما برای مشتریان و کارمندان است. برای بسیاری از مشاغل B2B که سالهاست دیجیتال مارکتینگ می کنند ، آنها هم اکنون دنیا را به عنوان بازار خود می شناسند. با این حال ، برای بازاریابان سنتی و چهره به چهره ، فقط بازاریابی در شهر ، ایالت یا کشور شماست که این می تواند دسترسی شما را محدود کند.

 

بیشتر مشتریان احتمالی B2B در 10 سال گذشته تکامل یافته اند. آنها دیگر به استخدام این شرکت در خیابان اهمیت نمی دهند. در عوض ، آنها می خواهند شرکتی را استخدام کنند که مناسب ترین نیاز آنها باشد ، مهم نیست که دفتر آنها در کجا واقع شده است.

 

به همین ترتیب ، بسیاری از مشاغل خدمات حرفه ای B2B دارای کارمندانی هستند که در سراسر کشور یا جهان مستقر هستند و مکان فیزیکی آنها دیگر اهمیتی ندارد. در حقیقت ، بسیاری از مشاغل از قبل تصمیم گرفته اند که کار فیزیکی در دفتر کار، دیگر الزامی نیست.

Online world amico - یک وب سایت B2B در عصر COVID-19

این بدان معناست که استخدام و حفظ کارمندان با رویکرد جدیدی همراه است. شما در حال رقابت برای مشتریان و استعدادها با تعداد به ظاهر نامحدودی از شرکت های دیگر هستید. مکان فیزیکی دیگر مزیت رقابتی ندارد.

 

مهم نیست که کدام تاکتیک را برای یک استراتژی بازاریابی B2B انتخاب می کنید ، مرکز اصلی وب سایت شرکت شما خواهد بود. تمام تاکتیک ها به وب سایت بازمی گردند. بنابراین ، وب سایت شما مشهودترین مولفه شرکت شماست.

 

اگر از زمان COVID-19 به وب سایت خود تمایل نداشته اید ، زمان شروع کار دیروز بود. اگر یک وب سایت جامع دارید ، اکنون وقت آن است که به طور مداوم محتوای رهبری فکر را اضافه کنید تا از آن یک پلت فرم مناسب برای توسعه تجارت برخوردار شوید. وب سایت شما دفتر ، نام تجاری ، فرهنگ ، و به عبارتی عرشه کشتی تجارت شما است که همه در یک صفحه قرار گرفته اند.

۱۲۵۳۴۱ 96x96 - یک وب سایت B2B در عصر COVID-19

فرشته فرودنژاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *