گوشی جدید اوپو با طراحی کشویی

طراحی کشویی

اوپو تصاویر جدیدی از نسخه تام فورد گوشی با طراحی کشویی خود منتشر کرده که از یک نمایشگر کشویی بهره برده است. چند ماه پیش پتنت این گوشی توسط اوپو ثبت شده بود و حالا تصاویر نسخه تام فورد این گوشی منتشر شده است. نسخه تام فورد اوپو ایکس از یک نمایشگر کشویی بهره خواهد برد.

به گزارش سرویس ، چند ماه پیش اپو یک گوشی منحصر به فرد در طراحی با نام X2021 را با نمایش رول شونده رونمایی کرده بود. در حال حاضر نیز این شرکت قصد دارد تا یک گوشی جدید دیگر را توسعه دهد که اوپوایکس نام دارد.

طراحی این گوشی به صورت کشویی بوده و نمایشگر آن نیز از نوع گسترش پذیر است. این گوشی در زمان استفاده به صورت عمودی باز شده و فضای دسترسی آن تا ۸۰ درصد افزایش پیدا خواهد کرد.

دوربین سه گانه در طراحی کشویی گوشی اوپو

دوربین های سه گانه این گوشی بر روی پنل پشتی قرار داشته و زیر آن نیز عبارت نسخه تام فورد اوپو ایکس  طراحی شده درج شده است. در پنل جلویی نیز هیچ حفره‌ای مشاهده نمی‌شود که نشان می‌دهد احتمالاً دوربین‌سلفی آن در زیر نمایشگر قرار میگیرد. احتمال اینکه پنل خاکستری رنگ نمایشگر دوم باشد زیاد است. بدین ترتیب از دوربین اصلی میتوان به عنوان دوربین سلفی نیز استفاده کرد.

طراحی کشویی

نکته قابل توجه قرار گرفتن دو دسته طلایی رنگ در اطراف نمایشگر است که به کاربر اجازه می دهد با خارج کردن آنها گوشی را به گردن خود آویزان کند. هنوز مشخص نیست که این گوشی به صورت تجاری عرضه خواهد شد یا خیر و اوپو نیز اشاره ای به این موضوع نکرده است.

Total
0
Shares
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Previous Post
COVID-19

اپل به دلیل افزایش COVID-19 فروشگاه های کالیفرنیا و انگلیس را تعطیل می کند

Next Post
گوشی

گوشی های هیجان انگیز سال 2021 (بخش اول)

Related Posts