کپکام اعلام کرد Resident Evil Village بهترین بازی در سبک ترس و بقا است

Resident Evil Village

بدون شک Resident Evil Village جدیدترین محصول کپکام از موردانتظارترین بازی‌های سال 2021 برای طرفداران است. با این حال به نظر می‌رسد تنها طرفداران نیستند که مشتاق عرضه‌ی این بازی هستند. طبق اعلامیه‌ای از طرف کپکام Resident Evil Village بهترین بازی در تاریخ مجموعه رزیدنت اویل خواهد بود.

در مصاحبه‌ای با تهیه‌کنندهٔ کپکام پیتر فابیانو، او دربارهٔ Resident Evil Village و تفکراتش راجع به این عنوان کمی توضیح داد. طبق صحبت‌های او، تیم توسعه به شدت درگیر این است که آن‌ها دقیقاً با این عنوان می‌خواهند چه‌کار کنند. او در ادامه گفت که فکر می‌کند Resident Evil Village بهترین کار آن‌ها خواهد بود.

او در این باره گفت.

ما همچنان می‌خواهیم که بازیکنان دنیای بازی را از چشمان ایتن وینترز مشاهده کنند. هرچه باشد این بازی دنبالهٔ رزیدنت اویل 7 است.

وی همچنین افزود:

این تصمیم به ما کمک می‌کند تا هدفمند فکر کنیم. این موضوع به ما کمک کرده تا بتوانیم بهترین بازی در سبک ترس و بقا را در طول تاریخ بسازیم.

علاوه بر این نقل‌قول از طرف فابیانو که طرف‌داران را بیش‌ازپیش هیجان‌زده کرده است، او همچنین توضیح داد که Resident Evil Village بسیاری از ایده‌هایش را از رزیدنت اویل 4 قرض گرفته است که احتمالاً مشهورترین بازی سری رزیدنت اویل است.

او در این باره توضیح داد.

به‌محض تجربهٔ بازی به‌سرعت متوجه خواهید شد که منبع الهام بسیاری از ایده‌ها رزیدنت اویل 4 است.

او دربارهٔ بازی کمی بیشتر توضیح داد:

در این عنوان با سورپرایزهای بی‌شماری طرف هستید که شما را مجذوب بازی می‌کند. تعادلی بسیار عمیق بین مبارزات، جستجو و حل پازل در این بازی وجود دارد.

فابیانو با این مصاحبه به مقصود خود که هیجان‌زده کردن طرف‌داران بود رسید. علاوه بر این او با اشاره به اسم رزیدنت اویل 4 باعث شده تا بسیاری از طرف‌داران قدیمی این سری هم‌چشم انتظار Resident Evil Village باشند.

خوشبختانه تا انتشار بازی دیگر چیزی نمانده است. Resident Evil Village در تاریخ 17 اردیبهشت 1400 برای پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، ایکس‌باکس سری اس و پی سی منتشر خواهد شد. همچنین شما می‌توانید همین حالا دموی این بازی را به‌صورت انحصاری روی پلی‌استیشن 5 تجربه کنید.

 

 

Total
0
Shares
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Previous Post
ساعت های هوشمند

شاید سامسونگ ساعت های هوشمند اندرویدی بسازد

Next Post
Diablo

ریمستر بازی Diablo 2 معرفی شد

Related Posts