چطور لاته آرت مدل قلب بزنیم؟

لاته آرت

قلب قطعاً یکی از الگوی لاته آرت است که باریستاها معمولاً کار آرت خود را در لاته با این شکل آغاز می‌کنند. قلب برای ریختن الگوی لاته آرت کاملاً ساده است اما نکات و ترفندهایی برای ریختن کامل آن وجود دارد. در اینجا چند ترفند را برای ریختن آرت قلب روی قهوه به شما آموزش می‌دهیم.

همیشه ایده خوبی است که مطمئن شوید اسپرسوی شما طعم کاملی دارد زیرا در ریختن لاته آرت شما نیز تأثیر دارد. اسپرسوی کاملاً استخراج شده نرم و نرم است که باعث می شود شیر به خوبی با اسپرسو مخلوط شود. این برای لاته آرت بسیار مهم است!

لاته آرت

فنجان قهوه‌ای

ابتدا با ریختن کمی بالاتر به وسط فنجان شروع کنید. به این ترتیب شیر در زیر اسپرسو غرق می‌شود و شما با لاته آرت خود – الگوی تیز و بیرون قهوه ای روشن – کنتراست بهتری خواهید یافت. همانطور که سعی می‌کنید فنجان را قهوه ای نگه دارید که به آن “جام قهوه ای” می‌گویند آرت خود را شروع می‌کنید.

لاته آرت 2

مرحله فنجان قهوه‌ای که ممکن است بخواهید در همه جای فنجان فوم شیر بریزید تا نوشیدنی در آن حرکت کند. با این کار کشش سطحی شکسته می‌شود که باعث می‌شود الگوها در بخشهای بعدی پخش شوند. با این کار ادامه دهید تا حدود 50٪ فنجان پر شود.

لاته آرت 3

ریختن الگوی قلب

وقتی فنجان شما 50٪ پر شد، می‌خواهید تا آنجا که ممکن است به سطح نوشیدنی نزدیک شوید. ابتدا با ریختن به وسط فنجان به یک نقطه شروع کنید – شیر شروع به تشکیل “گلوله” می‌کند.

هرچه بیشتر و سریعتر فوم شیر را به وسط فنجان بریزید و آن را در یک نقطه نگه دارید، “توپ” شما در وسط فنجان بزرگتر می‌شود.

لاته آرت 4

هنگامی که جام شما پر شد (مانند تصویر زیر) ، وقت آن است که از طریق “توپ” ایجاد شده در فنجان قلب واقعی را ایجاد کنید.

لاته آرت 5

قلب را به تصویر بکشید

همانطور که در بالا نوشتم، تساوی از طریق (= ریختن روی “توپ”) الگوی قلب را ایجاد می کند. قبل از ریختن “توپ” ممکن است بخواهید بین 0،5-1 ثانیه ای مکث کنید – این مکث نوع “توپ” را به جای خود قفل می‌کند و هنگامی که از داخل آن می‌ریزید لغزان نخواهد بود.

لاته آرت 6

رسم آسان و ساده است. تمام آنچه شما باید انجام دهید این است که به طور مداوم از طریق “توپ” بریزید. خیلی سریع یا کند نباشید. کشیدن خیلی سریع باعث می‌شود قلب شما مانند گوش‌های حیوان دست آموز به نظر برسد و از طرف دیگر تساوی خیلی کند نمی‌تواند “توپ” را به قلب ترسیم کند.

لاته آرت 7

لاته آرت شما آماده است. با لبخند برای مشتریانتان سرو کنید.

لاته آرت 8

 

 

 

 

 

Total
0
Shares
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Previous Post
تشریفات

تشریفات مهمان نوازی, در منزل و کار

Next Post

راز ماندگاری یک رستوران, مادری کردن مدیر آن است.

Related Posts