مسیح جوادی بنیانگذار مرکز بیزینس کوچینگ ایران

مسیح جوادی

دوره جامع بیزینس کوچینگ مسیح جوادی:

  • قیمت: ۱۰ میلیون تومان
  • زبان دوره: فارسی
  • مدت زمان دوره: ۵۰ ساعت + هدایای ویژه
  • سطح دوره: از پایه تا پیشرفته
  • نوع دوره: آنلاین (ویدیوهای ضبط شده)
  • اینستاگرام: iranbusiness.coach
  • وبسایت مرکز بیزینس کوچینگ ایران: iranbusinesscoach.com

ایشان بنیانگذار اولین مرکز تخصصی بیزینس کوچینگ ایران (Iran Business Coaching یا IBC)، تحلیلگر و استراتژیست ارشد کسب و کار، فارغ التحصیل دوره های بین المللی فدراسیون کوچینگ جهانی، مدیرعامل موسسه بین المللی تحلیل کسب و کار (شعبه ایران)، بیزینس کوچ حرفه ای بین المللی بوده و مدرک بین الملی FCA خود را از آکادمی بین المللی کوچینگ دریافت کرده و بیش از ۳۰۰ ساعت آموزش کوچینگ حرفه ای برای مدیران و صاحبان کسب و کارها برگزار کرده است.

مسیح جوادی توانست اولین نفری در ایران باشد که مربیگری کسب و کار را بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای اجرا کند.

یکی از نقاط قوت مرکز بیزینس کوچینگ ایران داشتن رابطه نزدیک با کارآفرینان مطرح اینترنتی کشور است. بد نیست بدانید ۷۰ درصد از افرادی که در دوره های مسیح جوادی شرکت کرده اند، صاحب کسب و کار شده و ۲۰ درصد از آنها هم می خواهند کسب و کاری را راه بیندازند و ۱۰ درصد از آنها در شغل شان ارتقا یافته اند.

 

اولین مؤسسه تخصصی کوچینگ کسب و کار در ایران به ۱۰۰ شرکت کوچک و متوسط و مدیران شرکت های بزرگی مثل پرشیا خودرو، یاتاش و… خدمات مشاوره ای ارائه داده است.

این مرکز به افرادی که تصمیم دارند یک مربیگری کسب و کار حرفه ای شوند و در این صنعت بیلیون دلاری فعالیت داشته باشند، آموزش های لازم را می دهد.

قائم مقام مرکز بیزینس کوچینگ ایران، آرزو چیتگر نام دارد. او یکی از مهره های اصلی و یاران نزدیک مسیح جوادی است که با شعار «هر بانوی ایرانی، یک بیزینس کوچ» بانی برگزاری اولین همایش بزرگ کوچینگ بانوان (فرشتگان ثروت‌ساز) در ایران شد.

آقای مسیح جوادی اولین بیزینس کوچ حرفه‌ای بین‌المللی ایران، در اواخر سال ۹۹ با انتشار ویدئویی در اینستاگرام خود اعتراف کرد که اشتباهی بزرگ مرتکب شده و show up نکرده است!

او می گوید اگر شما تا حالا شوآپ نکردید، اشتباه کردید و اگر تا حالا شوآف کردید، اشتباه کردید! اگر واقعا توانایی ها و دستاوردهایی دارید، بایستی آنها را به اطلاع عموم برسانید و از گزافه گویی و show off بپرهیزید.

مسیح جوادی در حال تهیه و گردآوری ۱۰۰۰ بیزینس مدل حرفه ای از کسب و کارهای مختلف است که بومی سازی شده ایران می باشند. میتوان گفت این طرح برای اولین بار در جهان در حال اجرایی شدن است.

منبع

Total
0
Shares
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Previous Post

شورش مرگبار برای فرار از آسایشگاه 160 تختخوابی در مشهد ! / 3 کشته تا کنون

Next Post

آیا قهوه نشان می‌دهد کرونا دارید یا نه؟

Related Posts
فریلنسر

مهم‌ترین نکات فریلنسر شدن در دوره مقابله با ویروس کرونا

      فریلنسرینگ، دورکاری یا کار در منزل همه به معنی داشتن شغلی به‌صورت آزاد و خارج…
ادامه مطلب