قطع همکاری مدیران ایرانی آنر با این برند چینی

آنر

مدت کوتاهی پس از فروش آنر توسط شرکت هواوی، مدیران ایرانی این برند چینی از قطع همکاری با آن خبر دادند، اما آیا Honor از بازار ایران خارج شده است؟

مدتی قبل هواوی به عنوان مالک برند آنر با انتشار بیانیه‌ای رسمی از فروش آنر به عنوان زیر برند معروف خود خبر داد. اکنون با گذشت مدتی کوتاهی از خبر فروش آنر توسط هواوی، مدیران این برند چینی از جمله مدیر بازاریابی و ارتباطات و مدیر ارشد بازاریابی آنر در ایران در شبکه‌های اجتماعی از قطع همکاری با برند آنر خبر داد. این در حالی است که هیچ یک از مالکان جدید Honor تا به امروز در مورد وضعیت فعالیت این برند در بازار ایران بیانیه‌ای را منتشر نکرده است.

آنر

احتمال خروج آنر از بازار ایران

احتمال پایان فعالیت آنر از آن جایی قوت گرفت که در اقدامی عجیب اخیرا مدیر بازاریابی و ارتباطات و مدیر ارشد بازاریابی آنر در ایران در شبکه‌های اجتماعی خود پیامی را مبنی بر قطع فعالیت خود با این برند اعلام کردند. این در حالی است که تاکنون مالکان جدید Honor در مورد ادامه فعالیت این برند در بازار ایران بیانیه‌ای را منتشر نکرده‌اند. از این رو ادامه فعالیت آنر در بازار کشومان به تصمیمات جدید مالکان این برند چینی بستگی خواهد داشت. البته مالکان محصولات این برند چینی همچنان می‌توانند از خدمات شرکت‌های ارائه دهنده گارانتی این محصولات استفاده کنند.

گفتنی است این برند چینی طی سه سال اخیر توانست به سهم بیش از ۳ درصدی از بازار ایران دست یابد و روند رو به رشدی را تجربه کند. همچنین طبق آمار سامانه همتا، حدود ۲۷۱ هزار دستگاه از گوشی های این برند طی سال جاری رجیستری شد که سهمی ۲ درصدی از واردات گوشی موبایل را شامل می‌شود. علاوه بر این، برند آنر اخیرا برای گسترش فعالیت خود محصولات جدیدی چون لپ تاپ، روتر گیمینگ و چند محصول پوشیدنی را به بازار ایران عرضه کرده بود.

Total
0
Shares
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Previous Post

16 تمرین موثر در ایجاد اعتماد به نفس برای بهبود زندگی شما

Next Post
گوشی برتر

5 گوشی برتر سال 2020

Related Posts