فرنچایز Assassins Creed بهترین سال فروش خود را در ۲۰۲۰ داشته است

Assassins Creed

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) جدیدترین گزارش مالی خود منتهی به ۳۱ مارس ۲۰۲۱ را منتشر کرد.

یوبی‌سافت در بخشی از این گزارش اعلام کرد که فرنچایز Assassins Creed بهترین و قوی‌ترین فروش را در سال ۲۰۲۰ میلادی داشته است.

طبق اعلام یوبی‌سافت، مجموع درآمد سالانه این شرکت در مقایسه با رکورد قبلی که در سال مالی ۲۰۱۲-۲۰۱۳ به ثبت رسیده بود، حدود ۵۰٪ افزایش داشته است.

ایو گیلمو (Yves Guillemot)، مدیرعامل یوبی‌سافت، در خصوص گزارش مالی جدید این شرکت گفت که بازی Assassins Creed Valhalla عملکرد بسیار خوبی داشت.

وی همچنین اشاره کرد که این فرنچایز عملکردی قدرتمند و عالی را در سال ۲۰۲۰ به ثبت رساند. همچنین آقای فردریک دوگوت، (Fredrick Duegot)، مدیر مالی یوبی‌سافت، در این باره گفت:

آنچه که اکنون از Assassins Creed می‌بینیم، یک چشم‌انداز فوق‌العاده است. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم برای نسخه‌های اخیر این مجموعه، محتوای پس از انتشار مختلفی را عرضه کنیم تا بزرگترین، طولانی‌ترین و قوی‌ترین برنامه را برای این فرنچایز داشته باشیم.

ما واقعا به دنبال یک تحول بزرگ و ارائه‌ی ساختاری از المان‌های نقش‌آفرینی هستیم. این چیزی است که ما برای کوتاه‌مدت برای فرنچایز Assassins Creed به ویژه در سال ۲۰۲۲ و بعد از آن برنامه‌ریزی کردیم. همچنین ما در حال ساخت یک بخش بسیار قدرتمند از این برند برای ۵ سال آینده هستیم.

Assassins Creed

یوبی‌سافت پیش‌تر قوی‌ترین عملکرد سه‌ماهه‌ی خود را در ماه فوریه اعلام کرد.

آن‌ها اعلام کردند که با ساخت و عرضه‌ی عناوینی مانند atch Dogs Legions, Assassins Creed Valhalla و Immortals Fenyx Rising، از نظر فروش در سال ۲۰۲۰ قوی‌ترین ناشر در آن دوره بوده‌اند.

بازی As Valhalla جدیدترین نسخه از این مجموعه، در حال حاضر روی کنسول‌های نسل هشتم، نسل نهم، سرویس گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

همچنین بسته‌ی الحاقی جدید این بازی تحت عنوان Wrath of the Druids فردا به صورت رسمی منتشر خواهد شد.

منبع

Total
0
Shares
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Previous Post
تبلیغات

تبلیغات برند هواوی در آمریکا برای شکستن ممنوعیت ترامپ

Next Post
سهام

سهام عدالت و ابهامی بزرگ در سرنوشت 30 میلیون سهام دار

Related Posts