شیوع کرونا و عزاداری به صورت آنلاین!

عزاداری

این روزها به خاطر شیوع ویروس کرونا یکی از راه‌های عزاداری محرم برگزاری مراسم از راه دور است. به همین بهانه به معرفی پلتفرم‌های پخش زنده مراسم عزاداری محرم می‌پردازیم تا با وجود محروریت‌های ایجاد شده افراد بیشتری بتوانند به صورت آنلاین در این مراسم شرکت کنند.

هیئت آنلاین

هیئت آنلاین یکی از پلتفرم‌هایی‌ست که هم در قالب اپلیکیشن و هم در قالب سایت برای کاربران طراحی و ارائه شده است. کافیست به آدرس www.heyatonline.ir مراجعه و یا اپلیکیشن این برنامه را در تلفن همراه خود نصب کنید تا به مراسم بیش از 400 هیئت ثبت نامی در این سامانه دسترسی داشته باشید. در صفحه ابتدایی این پلتفرم، که ترافیکش برای مشترکان مخابرات رایگان است، ساعت پخش آنلاین عزاداری ها مشخص شده و کاربران از بخش حرم آنلاین می‌توانند به صورت زنده، ضریح امام حسین (ع)،امام رضا (ع) و حضرت عباس (ع) را زیارت کنند.

تکیه، بدون زمان و مکان

www.tekye.net یکی دیگر از سامانه‌های پخش انلاین عزاداری است که مراسمات در حال برگزاری در سراسر کشور را به صورت زنده به کاربران ارائه می‌دهد. با سامانه تکیه، می‌توانید به آرشیو مداحی و عزاداری سال‌های گذشته دسترسی داشته باشید. حرمین معصومین را به صورت آنلاین زیارت کنید و با ثبت هیئت خود در این سایت تصاویر و مراسم شهرتان را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

عزاداری با ترافیک رایگان

اپلیکیشن روبیکا با در نظر گرفتن بخش اختصاصی تحت عنوان عقیق، برنامه هیئت‌های مذهبی محرم را به صورت زنده در این کانال به اشتراک می‌گذارد. این برنامه که از اول محرم 125 هزار بیننده آنلاین داشته به مدیران هیئت‌های سراسر کشور این امکان را می‌دهد تا تصاویر و ویدیئوهای مراسم خود را در این کانال ارسال کنند. روبیکا با همکاری همراه اول، ترافیک مصرفی این بخش را برای کاربران رایگان کرده تا افراد بیشتری بتوانند از این پلتفرم استفاده کنند.

Total
0
Shares
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Previous Post
کار

استراتژی‌هایی برای بازگشت موفقیت‌آمیز کسب و کار ها در دوران کرونا

Next Post
مرورگر

ترفندهایی برای ریست کردن کامل مرورگر های مختلف وب

Related Posts