سونی و ریمیک بازی The Last Of Us

The Last Of Us

بازی The Last Of Us  که در سال 2013 تولید شده بود، توسط سونی ریمیک خواهد شد. البته این خبر هنوز توسط بخش سرگرمی های تعاملی سونی تایید نشده ولی جیسون شرایر گزارشی کامل و جامع در رابطه با پروژه های آینده استودیوهای مختلف سونی تهیه کرده است.

در حال حاضر پلی استیشن تمایلی به تولید Days Gone2 ندارد به همین دلیل طبق گفته بلومبرگ استودیو، Bend شروع به ساخت بازی جدید کرده است. این استودیو در گذشته قرار همکاری با ناتی داگ روی ساخت آنچارتد جدید داشت اما این همکاری فعلا متوقف شده است.

گروه ویژوال آرتز سرویس (یک تیم بازی‌سازی سونی که معمولا به استودیوهای مختلف پلی استیشن برای بازی‌سازی کمک می‌کند)  به رهبری مایکل مامبور در حال کار روی پروژه ساخت ریمیک The Last Of Us 2013 برروی پلی استیشن 5 هستند. ویژوال آرتز گروپ به ناتی داگ برای ساخت The Last Of Us Part2 کمک کرد که به همین دلیل پروژه ریمیک لست اف آس 2013 را متوقف کرد.

حالا که پارت 2 این بازی به اتمام رسیده است چند عضو از استودیو ناتی داگ شروع به تکمیل ریمیک The Last Of Us  کرده اند. درنهایت مامباور از تیم ویژوال آرتز جدا شد. بلومبرگ می‌نویسد که در میان برخی از استودیوهای کوچک‌تر پلی استیشن نارضایتی وجود دارد. زیرا تمرکز سونی بیشتر روی تیم‌هایی است که بازی‌های بلاک‌باستر تحویل می‌دهند.

به نظر می‌رسد که در حال حاضر استودیو بند که برخی از اعضای سابق آن دیگر در تیم حضور ندارند، هم روی ساخت یک مولتی‌پلیر (احتمالا بخش مولتی‌پلیر بازی The Last of Us Part 2 ) به ناتی‌داگ کمک کرد و هم یک بازی جدید می‌سازد که شاید مجموعه‌ای تازه را کلید بزند و شاید سراغ یکی از مجموعه‌های قدیمی استودیو بند سونی همچون Syphon Filter برود.

از چگونگی و زمان ساخت بازی انچارتد جدید فعلا خبری در دسترس نیست. شایعاتی وجود داشت که مجموعه انچارتد دیگر دست استودیو ناتی داگ نخواهد بود ولی حالا به طور قطع دست استودیو ناتی داگ به ریاست ایوان ولز و نیل دراکمن است.

 

منبع

Total
0
Shares
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Previous Post
آیفون ۱۱

آیفون ۱۱ پرو با لوگوی کج اپل به قیمت ۲۷۰۰ دلار فروخته شد

Next Post
ساعت کاری شناور

مزایا و معایب ساعت کاری شناور ؛ چرا ساعت کاری شناور جذاب است؟

Related Posts