محدودیت‌های ترافیکی عید فطر در خراسان رضوی |خروج خودروهای بومی از مبادی خروجی مطلقاً ممنوع است

خروج خودروهای بومی از مبادی خروجی مطلقاً ممنوع است

رئیس پلیس‌راه خراسان رضوی از ممنوعیت خروج خودرو‌های بومی از مبادی خروجی شهر‌ها از ظهر روز سه‌شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه خبر داد.

به گزارش شهرآرانیوز، سرهنگ حسین میش‌مست در خصوص ممنوعیت سفر در تعطیلات عید فطر اظهار کرد: مطابق مصوبه ستاد ملی کرونا در راستای جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا، از ساعت ۱۴ روز سه‌شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه تا ظهر روز شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه تمامی سفر‌های بین شهری ممنوع است.

 

وی افزود: ممنوعیت سفر شامل تمام شهر‌ها خواهد شد و شهر‌های با وضعیت آبی و زرد نیز شامل این طرح خواهند شد. ورود و خروج از شهر‌های با رنگ قرمز یک میلیون تومان و شهر‌های با رنگ نارنجی، زرد و آبی ۵۰۰ هزار تومان جریمه دارد.

رئیس پلیس‌راه خراسان رضوی تاکید کرد: تمام دوربین‌های محور‌های مواصلاتی در راه‌های خراسان رضوی در این طرح فعال است و هرگونه تردد  ثبت و اعمال قانون خواهد شد.

 

میش‌مست خاطرنشان کرد: پیش از آغاز این طرح، خروج خودرو‌های بومی در مبادی ورودی شهر‌های با وضعیت قرمز و نارنجی بررسی می‌شد، اما از روز سه‌شنبه خروج تمامی خودرو‌ها حتی برای استفاده از باغ و ویلا‌های شخصی و سفر به تفرجگاه‌های بین راهی ممنوع است و خودرو‌های متخلف اعمال قانون می‌شوند.

 

خودرو

منبع

Total
0
Shares
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Previous Post

ویژگی‌ های پادکست خوب چیست؟

Next Post

همکاری لاواتزا با جنبش اسلوفود

Related Posts