اپل به دلیل افزایش COVID-19 فروشگاه های کالیفرنیا و انگلیس را تعطیل می کند

COVID-19

COVID-19

موارد COVID-19 در ایالات متحده و انگلستان در حال افزایش است ، به طوری که ایالات متحده بیش از 17.4 میلیون عفونت و حدود 314000 مرگ داشته است.

اپل به دلیل افزایش همه گیری COVID-19 فروشگاههای خود را در کالیفرنیا و انگلیس تعطیل کرده است. چراکه موارد ویروس کرونا در ایالات متحده و انگلستان در حال افزایش است.

این شرکت در بیانیه ای به نیویورک تایمز گفت: اپل به دلیل افزایش شدید موارد COVID-19 در این مناطق ، 53 فروشگاه در کالیفرنیا و حداکثر 16 فروشگاه را در سراسر انگلیس ، تنسی ، برزیل و مکزیک تعطیل کرده است.

این دومین بسته شدن عمده مکان های خرده فروشی اپل از زمان تعطیلی فروشگاه های اپل در ماه آوریل ، اندکی پس از اولین شیوع بیماری همه گیر است.

 

سخنگویی به نیویورک گفت: “به دلیل شرایط COVID-19 فعلی در برخی از جوامعی که ما خدمت می کنیم ، ما به طور موقت فروشگاه های این مناطق را تعطیل می کنیم.” “ما با احتیاط فراوان این گام را برمی داریم زیرا اوضاع را از نزدیک رصد می کنیم و مشتاقانه منتظر بازگشت تیم ها و مشتریان خود در اسرع وقت هستیم.”

COVID-19

لس آنجلس و دیگر شهرهای کالیفرنیا در حال حاضر توسط COVID-19 “خرد” می شوند ، از شنبه 19 دسامبر در ایالات متحده تخت ICU به 3 درصد کاهش می یابد.

این ایالت حداقل به مدت سه هفته دستور قرنطینه خانگی صادر كرده است كه فقط در صورت محقق شدن این امر بیش از 15 درصد ظرفیت ICU برطرف می شود. در همین حال ، انگلیس دستورات قرنطینه اخیر را به دلیل افزایش موارد جدید و سریع گسترش یافته COVID-19 صادر کرده است.

 

اختتامیه در یکی از شلوغ ترین زمان های سال برای فروشگاه های خرده فروشی ، فقط چهار روز قبل از کریسمس – که جمعه آخر هر سال  برگزار می شود ، انجام شد.

با این حال ، همانطور که اپل در وب سایت خرده فروشی خود اشاره کرده است ، شما هنوز هم می توانید سفارشات آنلاین را تحویل بگیرید. همچنین از قرار ملاقات های پشتیبانی Genius در فروشگاه و جلسات خرید یک به یک که قبل از 22 دسامبر با یک متخصص رزرو شده است ، قدردانی خواهد کرد.

 

 

Total
0
Shares
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Previous Post
B2B

یک وب سایت B2B در عصر COVID-19

Next Post
طراحی کشویی

گوشی جدید اوپو با طراحی کشویی

Related Posts