آیفون ۱۱ پرو با لوگوی کج اپل به قیمت ۲۷۰۰ دلار فروخته شد

آیفون ۱۱

تصویری از یک آیفون ۱۱ پرو در توییتر منتشر شده که نشان می دهد لوگوی اپل در موقعیت نادرستی در پنل پشتی آن قرار گرفته است و این گوشی به قیمت 2700 دلار به فروش رسیده است. این آیفون دارای لوگویی مایل به سمت راست بدنه و کمی زاویه‌دار است.

Internal Archive در حساب توییتر خود تصاویری از دو زاویه مختلف از پنل پشتی یک آیفون ۱۱ پرو منتشر کرد. یکی از این تصاویر از پایین و دیگری از مرکز قاب عقب گرفته شده است، که در این تصاویر اشتباهات لوگوی چاپ شده در پنل پشتی این آیفون ۱۱ را می توان مشاهده کرد.

محل درست قرارگیری لوگوی اپل در مرکز قاب عقب است، اما لوگوی این آیفون ۱۱ به سمت راست و کمی در خلاف جهت عقربه‌های ساعت متمایل شده است. این خطا که در پروسه‌ تولید اتفاق افتاده، ممکن است به دلیل قرار نگرفتن قاب در جای مناسب خود به وجود آمده باشد که منجر به چاپ اشتباه لوگو شده است. 

این مدل تصاویر برای بررسی صحت آن معمولا با مدارکی کامل تر و جامع تر ارائه می شوند ولی در این مورد تنها مدرک همان تصاویر منتشر شده است. به همین دلیل نمی‌توان به طور قطع این خبر را تایید کرد و فعلا در حد شایعه است. همچنین باید ذکر کرد که این اشتباه در فرآیند کنترل کیفیت آیفون بسیار نادر است و از هر 100 میلیون دستگاه ممکن است فقط یک اشتباه این چنینی رخ دهد.

اطلاعاتی  از زمان و مکان فروخته شدن این آیفون ۱۱ به قیمت 2700 دلار در دسترس نیست. منبع انتشار این خبر خیلی معتبر و معروف نیست ولی به نظر نمی رسد تصاویر موجود جعلی باشند. این اکانت قبلا هم تصاویری را از پروتوتایپ دستگاه‌ها منتشر کرده بود.

 

در آخر، وقوع چنین خطاهایی هرچند در ظاهر خیلی بعید است، اما در واقع جزئی از اشتباهات بخش تولید محسوب می‌شوند.

 

منبع

Total
0
Shares
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Previous Post
ساعت هوشمند

ساعت هوشمند ZTE Watch GT

Next Post
The Last Of Us

سونی و ریمیک بازی The Last Of Us

Related Posts