آموزش رمزارز در دبیرستان های یک ایالت آمریکایی

رمزارز

دانش آموزان دبیرستان در جورجیا پس از تصویب برنامه جدید سواد مالی توسط مجلس نمایندگان جورجیا، در مورد رمزارز آموزش داده می شوند.

به گزارش سکه نیوز به نقل از کوین تلگراف، مجلس نمایندگان جورجیا لایحه ای را تصویب کرده است که طبق آن مقامات آموزش و پرورش ایالتی می خواهند یک برنامه تحصیلی مبتنی بر سواد مالی را برای دبیرستان هااجرا کنند و رمزارز هم در فهرست این برنامه درسی قرار دارد.

لایحه‌ای که در تاریخ 8 مارس با رأی 169-2 به تصویب رسید، توسط شش کاندیدای جمهوری خواه حمایت شده بود و برای بررسی بیشتر به سنا ارسال شد. این برنامه 16 موضوع سواد مالی را برای دانش آموزان در پایه دهم یا یازدهم آموزش می دهد.

در متن این لایحه آمده است:
«شورای آموزش ایالتی برنامه ای را برای تحصیل در زمینه سواد مالی شخصی تدارک می دهد تا توسط دانش آموزان در دوران دبیرستان طی شود.»

ارز دیجیتال همراه با موضوعات سنتی تر مانند ایجاد تعادل در دسته چک، سرمایه گذاری، مدیریت پول، وام و ارزیابی مالیات، جایگاه خود را در این لیست پیدا کرده است.

با این حال، با توجه به موقعیت رمزارز در شماره 16 از 16 موضوع، ممکن است جامع ترین موضوع برای مرور نباشد. اما حداقل این یک شروع است.

این لایحه در جورجیا اولین باری نیست که ارز دیجیتال را در برنامه درسی دبیرستان قرار می گیرد. در سال 2019، وزارت آموزش فرانسه یک حوزه بیت کوین و ارز دیجیتال را در برنامه درسی دبیرستان خود اجرا کرد.

این حوزه برای ارائه دانش پایه ای در زمینه ارز دیجیتال در رابطه با دنیای مالی سنتی طراحی شده است. این طرح دانش آموزان را به پاسخگویی به سوالاتی وادار می کند، مانند «آیا بیت کوین ارز آینده است؟»، «آیا بیت کوین می تواند جایگزین یورو شود؟» و «آیا شما به ارز خود اعتماد دارید؟»

این نشان می دهد که هرگز برای یادگیری رمزارز زود نیست. در روز جهانی زن، یک مربی سه ساله رمزارز در «کنفرانس آنلاین رمزارز و بلاک چین زنان آینده» گفتگو کرد. مربی جوان، لیلی نایت، پس از انتشار ویدیویی در مورد عرضه محدود بیت کوین و استفاده از یک آبنبات برای نشان دادن عدد و آمار تصویری، بسیار مورد توجه قرار گرفته بود.

منبع

Total
0
Shares
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Previous Post
کش

تمرینات ورزشی با کش بدنسازی

Next Post
لرزش‌گیر

لرزش‌گیر پیشرفته سنسور شیفت در گوشی‌های سامسونگ

Related Posts
سرمایه‌گذاری

سرمایه‌گذاری خطرپذیر چیست

سرمایه‌گذاری خطرپذیر یا سرمایه‌گذاری جسورانه   (Venture investing) به سرمایه‌گذاری بر استارتاپ‌ها گفته می‌شود که مبتنی بر تکنولوژی…
ادامه مطلب